Miroslav Berky

Príbeh o mne

Keď som vstupoval do sveta realít, tak som si pokladal otázku, či je tento segment pre mňa zaujímavý, pretože na slovenskom trhu je registrovaných viac ako 9500 realitných kancelárií. Avšak po veľmi krátkej dobe som si uvedomil, že v realitách je veľký obchodný potenciál, ...

Zobraziť viac

Počet aktuálnych referencií: 13

Referencie

 • Erich TN
  20.09.2019

  Chcem sa podakovať p.Berkymu za odvedenú prácu pri predaji nehnutelnosti.Na čom sme sa dohodli to aj platilo.Vybavil všetky papierovačky dohodol stretnutia, vklady, kataster, zmluvy .Vyšiel v ústrety vo všetkom.Ked budem niečo do buducnosti riešit s nehnuteľnostami tak určite s týmto pánom.Ešte raz vďaka.


 • Juraj a Evka
  10.03.2019

  Pristup pana Berkyho bol vo vsetkych smeroch maximalne profesionalny, velmi srdecny a ludsky. S realitkou sme nadmieru spokojni a mozeme a aj budeme pana Berkyho odporucat dalej. Nas byt bol predany (peniaze na ucte) za tyzden od uverejnenia inzeratu! Dakujeme! Maximalna spokojnost!


 • Ľubica
  02.08.2018

  Pán Berky si človek ktorého na okoli a v rámci SR netromfne nik ! Tvoja úprimna a cestná práca profesionála je vidiet a citit všade navôkol . Patrí Ti veľká vdaka za predaj a pomoc s mojou nehnuteľnosťou ! Odporúčam každému ....... Je mi cťou spolupracovať s tak úžasným človekom


 • Alena a Braňo M.
  22.01.2018

  Pána Berkyho sme spoznali cez TV JOJ v Novom bývaní.Po natáčaní sme sa s pánom Berkym skontaktovali a urobili sme najlepšie.Jeho profesionalny prístup pred kamerou alebo mimo kamier k práci a k ľuďom sa tak často nevidí.Ochotne nám pomohol nielen ohľadom kúpy domu ale aj ako komunikovať s bankami a vybrať si to najlepšie pre nás.Bol ochotný poradiť či bolo ráno 6 hodín alebo večer 8 hodin celý týždeň.A práve jemu ďakujeme zato, že bývame v našom vysnívanom domčeku.


 • Patrik P.
  26.06.2017

  Moje prvé slová po prvom telefonáte boli ja s Rk nespolupracujem,opak sa stal pravdou a ja neviem ako opísať jeho profesionálny prístup, komunikáciu ,spoľahlivosť, ochotu, láskavosť a neviem čo všetko, či bolo ráno 7 hod alebo večer 10 vždy mi zodvihol a poradil, pomohol prípadne usmernil, je vidieť že je to odborník vo svojom obore a ja mu ešte raz v mene celej svojej rodiny veľmi pekne ďakujem,veľmi nám pomohol,do budúcna bez tejto Rk svoju nehnuteľnosť nepredávam,ďakujeme p.Berky.


 • vlada
  06.06.2017

  Vlaďa Strapková Obrovské Ďakujem p. Berkymu. Od prvého telefonátu s p. Berkym, som si bola istá, že som v správnych rukách. Kúpa bytu a predaj nášho bytu prebehlo tak rýchle a plynule, že sme boli sami v šoku. Ochota, zodpovednosť, profesionálny prístup, ústretovosť, to všetko môžte od p. Berkyho čakať. Ešte raz veľká vďaka jemu i celému tímu. Prajem všetkým úspešný rok. Odporúčam každému.


 • Daniel
  06.06.2017

  Daniel Kapuš Ešte raz sa chcem poďakovať nášmu realitnému poradcovi Miroslavovi Berkymu za predaj môjho bytu. Je to človek ústretový, spoľahlivý s príjemným vystupovaním. Jednoducho profík v svojom obore!!! Vrelo odporúčam...


 • danica
  06.06.2017

  Danica K. Vyjadrujem poďakovanie p. Berkymu za sprostredkovanie a úspešnú realizáciu predaja nehnuteľnosti, hlavne vďaka jeho profesionalite, starostlivosti, ochote, ústretovosti a osobnej angažovanosti. S poskytnutými službami som bola veľmi spokojná. Všetkým klientom realitnej kancelárie doporučujem využiť jeho osobný potenciál.


 • Eduard
  06.06.2017

  Eduard K. Skúsenosti a odbornosť spojené s množstvom času a energie, ktoré p. Berky venoval bezproblémovému predaju našej nehnutelnosti sú určite presvedčivým dôvodom na to, aby som sa bez váhania obrátil na neho i do budúcna. Jednoducho dobrá práca.


 • Juraj
  06.06.2017

  Juraj D. Pán Berky, je vidieť, že ste veľký profesionál.. Individualny prístup, ochota a spoľahlivosť ku každému klientovi Vás robí naozaj jedinečným. Mal som už česť jednať s viacerými realitnými maklérmi, ale ste naozaj jednička. Postará sa, vybaví, pomôže..Každému klientovi odporúčam pána Berkyho. Určite nebudete ľutovať.. Aj Vám pán Berky ďakujem za spoluprácu a prajem veľa úspechov.


Chcem pridať referenciu