Kamil Maňák

Pozícia:
Realitný poradca, okr. Púchov, Považská
Tel.:
0944335300
Email:
kmanak@virginreality.sk

Príbeh o mne

V čase kedy som dostal ponuku pracovať v realitnom biznise som cítil, že potrebujem zmenu. Nakoľko som sa venoval oprave a predaju automobilov, pri tejto práci som mal pracovný úraz, ktorý mi značne obmedzil výkon tohto povolania. Takže keď prišla ponuka pracovať v realitnom ...

Zobraziť viac

Počet aktuálnych referencií: 8

Referencie

 • Filip Kumičak
  09.08.2019

  Som veľmi spokojný s ochotným prístupom p. Maňáka, nakoľko mi predával môj prvý byt a pomohol so všetkými náležitosťami, ktoré k tomu patria. Upozornil ma, na čo si mám dávať pozor a ako sa veci majú. Postaral sa, aby sme spolu s predávajúcimi mali čo najmenej starostí, ale zároveň, aby bolo všetko riadne doriešené. 10 bodov z 10-tich udeľujem za ochotu, kreativitu, vystupovanie a starostlivosť o klienta. Ďakujem!


 • Helena Jasminová
  15.05.2019

  K ponuke číslo ZR-KM2019/24. To môžem podpísať. Naozaj je to v malebnom prostredí v krásnej prírode. Bola som tam osobne. Táto nehnuteľnosť má ako bonus, dobrú energiu, ktorú do toho vkladá realitný maklér, ktorý Vám ju predstavuje. Ja som s jeho jednaním so zákazníkmi a profesionálnym prístupom k práci ktorú robí, veľmi spokojná. Dnes už je vzácnosť stretnúť takých obetavých ľudí / a zároveň fundovaných/. Pán Kamil Michal Maňák je veľmi zodpovedný, spoľahlivý a čo je tiež dôležité, je veľmi príjemný realitný poradca. Kiež by sme takých ľudí stretali každý deň. Hneď by sa nám ľahšie a krajšie žilo. Posielam to ako poďakovanie za dobre odvedenú prácu. Chce, aby to bolo zverejnené. Jasmínová Helena.


 • Štefan Matula
  03.05.2019

  Oceňujem odborný a profesionálny prístup pána Maňáka, po odhade a stanovení reálnej ceny nehnuteľnosti sme ju do týždňa predali. Vyjadrujem spokojnosť , odporúčam.


 • Františka Godišková
  19.04.2019

  Ďakaujem pánovi Maňákovi za prácu ktorú si svedomito odviedol a pomohol mi predať moju nehnutelnosť.


 • Silvester
  06.08.2018

  Konštruktívny a profesionálny prístup. Odporúčam


 • Farkašová, Domonkos
  26.06.2017

  Mali sme už veľa smoly a s Maňákom spokojní sme boli. Ak snívate o krásnom hniezde, je to realiťák na pravom mieste. Farkašová a Domonkos


 • Emília
  26.06.2017

  Na nováčika sme boli spokojní s p. Maňákom na 1-ku :-)


 • Radovan a Katarína
  26.06.2017

  S pánom Maňákom sme boli spokojní, nechýba mu ochota, flexibilita a spoľahlivosť, vrelo odporúčame!


Chcem pridať referenciu