/ predaj / Rodinný dom
Exluzívne iba u nás

TALIANSKO - Senigallia rodinný dom,100m2 s veľkou terasou

Senigallia
Cena:
200 000 €
ID ponuky:
455177
Lokalita:
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
čiastočne prerobený
Užítková plocha:
0 m2
Virgin Reality ponúka na predaj rodinný dom v Taliansku v turistickej destinácií .
Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite rodinných domov priamo pri mori vzdialenom 50 metrov, s úžitkovou plochu 90 m2. Spolu s veľkou terasou na poschodí s rozlohou 25m2.

Ide o dom, ktorý obsahuje vstupnú chodbu, obývačku otvorenú s kuchyňou a vstupom na záhradu, kúpeľňou, jednou spálňou na prízemí a jednou izbou na poschodí so vstupom na veľkou terasu s výhľadom na more. K rodinnému domu prináleží aj garáž pre dve autá.
Nehnuteľnosť je čiastočne zariadená. Vybavenie nehnuteľnosti je vo veľmi zachovalom stave.

Okolie domu je krásne udržiavané. Na pozemku sa nachádzajú rôzne ovocné a prírodné dreviny, ktoré dotvárajú krásne prímorské a zároveň súkromné prostredie. Na pozemku sa nachádza posedenie, ktoré je počas vegetačného obdobia v horúcich dňoch príjemným miestom na odpočinok.

Do centra starého historického mesta Senigália plného reštaurácií, kaviarní a barov je to len 8 min. autom.
Kúpa rodinného domu môže byť pre Vás aj skvelou investičnou príležitosťou a Taliansko je tou ideálnou destináciou.

Spôsob dopravy:

Autom - cca 10 hodín
Letecky - Bratislava - Bologna ( pravidelná linka v piatok a pondelok obojsmerne) následne vlakom Bologna - Senigállia ( pravidelne každú hodinu )

Mesto Senigalia patrilo kedysi k Urbínskemu vojvodstvu. Svedectvom je majestátna dubová pevnosť. Vo vnútri je ešte dnes možné rozoznať vežu rímskeho pôvodu. Môžete si pozrieť aj menší palác – Palazzetto Baviera, kláštor Santa Maria delle Grazie a palác Palazzo mastai Ferretti, venovaný pápežovi Piovi IX., ktorý sa v tomto meste narodil. Senigalia má prekrásne zamatové pláže. Na námestiach sa v letných obdobiach uskutočňujú rôzne kultúrne podujatia a programy. Je to mesto, kde pulzuje život v centre ako aj na promenáde pri mori dlho do noci.


Pre viac informácií sa môžete obrátiť na:


--
Miroslav Berky
obchodný riaditeľ

Trenčianska Turná 3037
913 21 Trenčianska Turná
mobil: +421 918 315 011
e-mail: berky@virginreality.sk
virginreality.sk