/ predaj / Rekreačný apartmán
Exluzívne iba u nás

SIDE Apartmán, 169m2, čiastočne zariadený, 2 balkóny,2 terasy, Turecko

Side
Cena:
245 000 €
ID ponuky:
389908
Lokalita:
Typ:
predaj
Druh:
Rekreačný apartmán
Stav:
neuvedený
Užítková plocha:
169 m2
Virgin Reality ponúka na predaj rekreačný apartmán v Turecku, v turisticky obľúbenej a vyhľadávanej destinácií SIDE.
Apartmán sa rozkladá na dvoch poschodiach. 3. a 2. poschodí v novovybudovanom komplexe The Hill Side, s úžitkovou plochu 169 m2. K apartmánu prislúchajú dva balkóny. Jeden je umiestnený v prednej časti s rozlohou 10,7 m2 a zadný balkón má 4,5 m2 a na druhom poschodí sú ešte 2 terasy s rozlohou 6,5 m2 a 8,5 m2.

Moderný, čiastočne zariadený apartmán. Cez vstupnú chodbu sa pokračuje do obývačky otvorenej s kuchyňou, odkiaľ je vstup na hlavný predný balkón. Apartmán má tri spálne, 2 kúpeľne s veľkým sprchovým kútom a WC. Nachádzajú sa v ňom aj vstavané skrine.

V apartmáne sa nachádzajú sa v nej nové elektrospotrebiče, kuchynská linka, vstavané skrine. Apartmán je plne klimatizovaný.

V komplexe sa nachádza dizajnový exteriérový bazén, vnútorný krytý bazén, detské ihrisko, sauna a fitness centrum. Pri bazéne sa môžu klienti občerstviť v poolside café bare a v komplex taktiež poskytuje reštauračné služby, kde sa dá kedykoľvek najesť.

Komplexe je vzdialený len 1 km od mora. Do centra starého historického mesta Side plného reštaurácií, kaviarní a barov je to len 8 min. autom.
Kúpa apartmánu môže byť pre Vás aj skvelou investičnou príležitosťou a Turecko je tou ideálnou destináciou.

Pre viac informácií sa môžete obrátiť na:

Miroslav Berky
Obchodný riaditeľ

mob.: +421 918 315 011
email: berky@virginreality.sk
web: virginreality.sk