Malacky / predaj / Rodinný dom

RD s dvoma bytovými jednotkami!! Na pozemku 457 m2,Štúrova,Malacky

Štúrova Malacky
Cena:
183 000 €
ID ponuky:
455790
Lokalita:
Malacky
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
čiastočne prerobený
Užítková plocha:
0 m2
Virgin Reality ponúka na predaj rodinný dom v tichej ulici. Dom je rozdelený na dve bytové jednotky. Zastavaná plocha je 200m2, úžitková 220m2 a to na pozemku o rozlohe 457m2..

Po vstupe hlavnou bránou prejdeme pár metrov a po pravej strane vchádzame do predsiene domu,ktorý pozostáva z troch izieb,kuchyne,kúpeľne,samostatnej toalety,kotolne a pivnice 20m2. Z predsiene ideme do chodby, z ktorej sa dá ísť po pravej strane do jednej z dvoch spální,nasleduje priechodná obývacia miestnosť a za ňou druhá spálňa. Obidve spálne maju vstavané rolldor skrine. Ak sa vrátime tak na chodbe máme vstup do kúpelne a samostatné WC. po ľavej strane vstupujeme do kuchyne z ktorej sa ide do kotolne a z nej dolu po schodoch do pivnice. Z vonku sa dá ísť na pochôdznu povalu,ktorá by sa dala prerobiť na tretiu bytovú jednotku.

Druhá bytová jednotka je pristavaná k domu. Má samostatný vstup, predsieň,kuchyňu,priechodnú obývaciu časť,jednu spálňu a kúpelňu s WC.

Dom bol postavený v 60 rokoch a prístavba s rekonštrukciou v 85 roku a neskôr.Dom je napojený na kanalizáciu. V dome sa nachádzajú 3 kotle, jeden z toho na tuhé palivo. Radiatory pripojené na termostat, dá sa nastaviť a regulovať teplota. Dom netreba zateplovať,má hrubé múry,ale treba opraviť fasádu.Radiátory boli vymenené čiastočne a plastové okná boli menené minulý rok. Strecha bola vymenená pred 10 rokmi. Náklady na prvú bytovú jednotku predstavujú 150€ mesačne a na druhú 100€ mesačne.

Malacky – dobré miesto pre život – tak znie slogan v oficiálnom logu mesta. A nedostal sa tam náhodou. Malacky ponúkajú vynikajúcu infraštruktúru, kvalifikovanú pracovnú silu, stabilnú ekonomickú situáciu a dlhodobo výborné ratingové hodnotenie. O Malackách sa hovorí, že majú ideálnu veľkosť i polohu. Sú srdcom Dolného Záhoria, regiónu medzi riekou Moravou a Malými Karpatmi, ktorý ponúka na malom území nesmiernu rozmanitosť.

Návštevník tu nájde voňavé borovicové lesy plné húb, rieku Moravu s bohatým ekosystémom a spletitou históriou, piesočné duny i prírodné jazerá, Malé Karpaty plné hradov a zrúcanín, jaskýň, bývalých banských štôlní a predovšetkým turistických a cyklistických chodníčkov. Priamo v Malackách môžete nazrieť spať do minulosti, do čias, keď tu vládol jeden z najvýznamnejších šľachtických rodov na Slovensku, Pálfiovci. Navštívte jedinečné pútnické miesto – Sväté schody a prejdite sa krásnym Zámockým parkom.

V prípade akýchkoľvek dotazov ma neváhajte kontaktovať:

Peter Šelinga
Realitný poradca

mobil: +421944203927
e-mail: selinga@virginreality.sk
virginreality.sk

Cena je 183 000€
Cena je konečná a nenavyšuje sa.