Ilava / predaj / 3-izbový byt

Predaný! Na predaj 3 izbový byt v Dubnici nad Váhom, Kollárová U

Kollárová Dubnica nad Váhom
Cena:
67 000 €
ID ponuky:
386213
Lokalita:
Ilava
Typ:
predaj
Druh:
3-izbový byt
Stav:
neuvedený
Užítková plocha:
0 m2
Virgin Reality Vám ponúka na predaj milý útulný 3izbový byt v Dca. Byt s rozlohou 65m2 sa nachádza na Kollárovej ulici.

Byt je kompletne zrekonštruovaný. Rekonštrukcia pozostáva z vymenených plastových okien a plávajúcej podlahy v celom byte. Sú tu vymenené všetky vnútorné dvere i zárubne. Vchodové dvere sú bezpečnostné zn. Sherlock. V kuchyni je novšia kuchynská linka. Z kuchyne sa vychádza na uzavretú zateplenú murovanú lodžiu. Ktorá je zútulnená, vybavená zásuvkou, svetlom, dokonca namontovanými reproduktormi pre príjemné posedenie pri laptope alebo kávičke. V kuchynke je k dispozícií praktická odvetraná špajza.
Rekonštrukciou prešla i kúpeľňa i WC, ktoré je samostatné. V murovanej kúpeľni je veľká komfortná rohová vaňa, veľké zrkadlo, množstvo odkladacích poličiek a dostatok miesta i na práčku. Na chodbe je dostatok úložného priestoru nielen vďaka veľkej vstavanej skrini ale aj samostatnému šatníku alebo kumbálu pre domáceho majstra a jeho potrebné náradie a veci na majstrovanie. Z chodby vchádzame aj do kuchyne ale i do spálne, kde je ušetrený priestor zásuvnými dverami. Po pravej strane vojdeme do priestrannej obývačky a z tejto miestnosti prechádzame do ďalšej miestnosti, detskej izby, ktorú momentálne domáci nevyužívajú.

Byt je na zvýšenom prízemí. Má však spodok pivničných priestorov zateplený. V panelovom dome sú rekonštruované spoločné priestory, výťah, elektronický vrátnik. Je tu nová samostatná kotolňa, ktorá bude spustená začiatkom vykurovacieho obdobia. Momentálne mesačné náklady na bývanie tohto bytu predstavujú 120€ plus energie 40€/ 2 osoby. Vďaka vlastnej kotolne je predpoklad šetrenia a preplatkov na nájomnom. Byt disponuje dvoma pivnicami.

V tejto lokalite je dostatok verejného parkovania aj vďaka blízkemu nákupnému domu ABC. Ostatná občianska vybavenosť v tejto lokalite je samozrejmosťou. Pokiaľ Vás táto nehnuteľnosť zaujala, neváhajte ma kontaktovať ohľadom ďalších informácií a obhliadky :

Katarína Matušková
Váš realitný poradca
Virgin reality
M +421903 697 704| matuskova@virginreality.sk

Cena: 67 000€

Uvedená cena je konečná a nenavyšuje sa o odmenu sprostredkovateľa, v cene je zahrnuté právne poradenstvo, vyhotovenie kúpnych zmlúv, hypotekárne poradenstvo a overenie podpisov.