Nové Mesto nad Váhom / predaj / 3-izbový byt

Predané!!! Veľký 3,5 izbový byt, 74m2, Moravske Lieskove

Moravské Lieskové
Cena:
48 900 €
ID ponuky:
378790
Lokalita:
Nové Mesto nad Váhom
Typ:
predaj
Druh:
3-izbový byt
Stav:
čiastočne prerobený
Užítková plocha:
74 m2
VIRGIN Reality ponúka na predaj priestranný, slnečný 3,5 izbový byt o výmere 74m2, s vlastnou záhradou a plechovou garážou, v malebnom prostredí obce Moravské Lieskové, vzdialený od Nového Mesta nad Váhom cca 7 km.

Nehnuteľnosť je umiestnená v staršom bytovom dome na okraji obce. Nachádza sa na vrchnom 3 poschodí, vďaka čomu je z nej pekný výhľad na okolitú krajinu. Dispozične je byt nadštandartne dobre riešený, vzdušný a priestranný. Nehnuteľnosť prešla čiastočnou rekonštrukciou, ktorá pozostáva z výmeny okien, čiastočného zateplenia, rekonštrukcie kúpeľne a toalety. Po vstupe do bytu sa ocitneme v prvej chodbovej časti (predsieni), z ktorej je vstup do priestrannej kuchyne vybavenej linkou a kombinovaným sporákom. Kuchynská časť ponúka veľmi veľkorysí priestor a zmesti sa tu pohodlne aj veľký kuchynský stôl. Priamo z kuchynskej časti je vstup do menšej izby jednoducho využiteľnej napr. ako pracovňa. Oproti cez vstupnú chodbu sa nachádza priestranná odkladacia miestnosť s využiteľnosťou na šatník poprípade špajzu. Vstupom cez zaťahovacie dvere sa dostaneme do väčšej chodbovej časti z ktorej je vstup do všetkých ostatných miestností v byte, vrátane kúpeľne a toalety. Na pravej strane sa nachádza priestranná, polystyrénom zateplená izba, rodinou využívaná ako detská. V bezprostrednej blízkosti sa nachádza spálňová časť, ktorá svojou veľkosťou komfortne spĺňa potreby nevyhnutné na kvalitný spánok, s priestorom na veľkú manželskú posteľ. Ďalšou časťou je murovaná kúpeľňa s vaňou, umývadlom a dostatkom priestoru pre uskladnenie pračky. Murovaná toaleta je riešená samostatne vedľa kúpeľne. Poslednou izbou je veľká obývacia časť s priamym vstupom na priestranný balkón. Bytová jednotka sa dá veľmi vkusnou a nenáročnou rekonštrukciou zmeniť na veľký, moderný byt, pričom odstránením jednej steny medzi obývacou izbou a priestrannou kuchynskou časťou, dosiahneme moderný a nadštandardný dizajn.

Každá nehnuteľnosť v bytovom dome disponuje vlastným, plynovým koltom. Bytovka má vlastnú studňu a v rámci osobného vlastníctva je k dispozícií aj samostatná priestranná záhrada s vlastnou studňou, ktorá ponúka možnosti grilovania a posedenia s priateľmi ako aj pestovanie rastlín a potravín. K nehnuteľnosti prislúcha murovaná 10m2 veľká pivnica a plechová garáž.

Celkové náklady na bývanie predstavujú sumu 140 EUR pre 3 člennú rodinu.

Bývanie v tomto byte je vhodné pre každého kto hľadá pokojnú a tichú lokalitu, v obci Moravské Lieskové, s kompletnou občianskou vybavenosťou, vzdialenej kúsok od centra Nového Mesta nad Váhom.

V prípade záujmu prosím kontaktujte:

PETER KRAMPL - VIRGIN REALITY s.r.o
osobný maklér
mobil:0903697702
e-mail:krampl@virginreality.sk
web: virginreality.sk

Cena: 48 900 EUR