Púchov / predaj / 1-izbový byt

Predané! Veľký, 1 izbový byt, 59 m2, Lednické Rovne

Uhrovecká Lednické Rovne
Cena:
30 000 €
ID ponuky:
373252
Lokalita:
Púchov
Typ:
predaj
Druh:
1-izbový byt
Stav:
čiastočne prerobený
Užítková plocha:
59 m2
VIRGIN Reality ponúka na predaj veľký 1 izbový byt na Lednických Rovniach o výmere 59 m2. Byt sa nachádza v oblasti Kolónia
na 1 poschodí z dvoch v nezateplenom tehlovom bytovom dome bez výťahu. Na poschodí bytu sa nachádza spoločný balkón.

Pri vstupe do bytu sa nachádza spoločná chodba s jedným susedným bytom. Súčasťou tejto chodby je kúpeľňa s vaňou a toaletou.
Táto kúpeľňa je pripravená na prerobenie podľa vlastných predstáv. Z chodby sa vstupuje do priestrannej kuchyne s kuchynskou linkou.
Z kuchyne sa prechádza do veľkej miestnosti, v ktorej je možnosť tento priestor prerobiť na dve izby. Súčasný majiteľ má skriňami opticky rozdelenú miestnosť ma obývaciu časť a spálňu, v ktorej majiteľ zateplil jednu stenu sadrokartónom.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou. V celom byte sú vymenené plastové okná. V byte je kombinácia dlažby a parkiet. Vykurovanie bytu je cez plynové gamaty, čo umožňuje regulovať mesačné náklady na kúrenie. Celkové mesačné náklady pre dve osoby činia 120 eur.
V okolí bytového domu sa nachádza základná občianska vybavenosť. Výhodou lokality bytu je, že sa nachádza len pár minút od centra obce.

Byt sa predáva čiastočne zariadený. Celkovú charizmu bytu dotvára priestrannosť.

V prípade akýchkoľvek dotazov ma neváhajte kontaktovať:

Miroslav Berky
Obchodný riaditeľ
mob.: +421 918 315 011 email: berky@virginreality.sk
web: virginreality.sk

Cena 30 000 eur.

Cena je konečná a nenavyšuje sa.