Púchov / predaj / 3-izbový byt

PREDANÉ!!! Útulný, slnečný 3 izbový byt,70 m2 Púchov

Obrancov mieru Púchov
Cena:
88 000 €
ID ponuky:
453304
Lokalita:
Púchov
Typ:
predaj
Druh:
3-izbový byt
Stav:
čiastočne prerobený
Užítková plocha:
72 m2
VIRGIN Reality ponúka na predaj veľký, slnečný 3 izbový byt, situovaný v obľúbenej lokalite na Pribinovej ulici v Púchove. Nehnuteľnosť sa nachádza v zateplenom panelovom dome na piatom poschodí. Výmera bytu je 72 m2 z lódžiou + pivničná časť.

Po vstupe do nehnuteľnosti sa ocitneme v priestrannej chodbovej časti. Oproti vstupu do bytu máme kúpeľňu a samostatnú toaletu. Po ľavej strane je umiestnená priestranná obývacia izba.Po pravej strane sa nachádza jedna zo spální. Chodbou ďalej sa nachádza veľkorysá kuchynská časť, disponujúca staršou, no praktickou kuchynskou linkou a jedálenským stolom. V rámci kuchyne je vstup na balkón s výhľadom na detské ihrisko.Oproti kuchyni cez chodbu máme druhú spálňu.

Nehnuteľnosť je v pôvodnom no zachovalom stave s murovaným jadrom. Výmennou prešli iba okná, ktoré boli zamenené za drevené euro okná. Veľkou výhodou tohoto stavu je fakt, že si každý môže bývanie prispôsobiť podľa vlastných predstáv. Rekonštrukciou sa môže z tejto nehnuteľnosti stať moderné a priestranné bývanie, poskytujúce nadštandardné výhľady na okolité prostredie.
Lokalita kde je bytový dom umiestnený patrí medzi najvyhľadávanejšie miesta v Púchove a tak investícia do bytu a jeho následná rekonštrukcia, môže aj v budúcnosti majiteľom priniesť istotu dobrého predaja, prípadne slušného pasívneho príjmu formou nájmu.

V blízkosti bytového domu sú škola, škôlka, obchody.

Náklady na bývanie sú 170 euro mesačne.

S prípadnou rekonštrukciou Vám veľmi radi pomôžeme. Vďaka nášmu obchodnému partnerovi, vieme zastrešiť kompletný dizajnový návrh aj realizáciu Vášho vysnívaného bývania.

V prípade záujmu prosím kontaktovať.

Kamil Maňák
realitný poradca

Trenčianska Turná 3037
913 21 Trenčianska Turná
mobil: +421944335300
facebook: virginreality


Cena: 88 000 Euro