Ilava / predaj / 1-izbový byt

PREDANÉ!!! Útulný 1i byt, 33m2, Kpt. Nálepku, Dubnica nad Váhom

Kapitána Nálepku Dubnica nad Váhom
Cena:
25 900 €
ID ponuky:
380256
Lokalita:
Ilava
Typ:
predaj
Druh:
1-izbový byt
Stav:
čiastočne prerobený
Užítková plocha:
0 m2
VIRGIN reality ponúka na predaj útulný 1i byt s nádherným výhľadom a super cenou. Nehnuteľnosť má výmeru 33m2 a je umiestnená na 4 poschodí v zrekonštruovanom, bytovom dome bez výťahu, na ulici Kapt. Nálepku v Dubnici nad Váhom.

Za vstupnými dverami bytu sa nachádza priestranná chodbová časť, obsahujúca vstavané skrine a vstupné dvere do kuchyne, izby a kúpeľne. Kuchynská časť disponuje novšou kuchynskou linkou, elektrickým sporákom a dostatočným priestorom na veľký jedálenský stôl. Z kuchyne je vstup aj na priestranný balkón ktorý sa tiahne pozdĺž celej nehnuteľnosti. Balkón je najväčším lákadlom tohoto bytu, nakoľko nie je nič lepšie ako si vychutnať rannú kávu s pohľadom na krásne, slnkom zaliate kopce Trenčianskeho kraja. Vedľa kuchynskej časti sa nachádza kúpeľňa, obsahujúca sprchový kút a umývadlo. Jednoduchou a minimálne finančne zaťažujúcou rekonštrukciou sa dá kúpeľňová časť pohodlne zväčšiť. Izba v tejto nehnuteľnosti je dostatočne priestranná a rôznorodo využiteľná s vlastným vchodom na balkónovú časť.
Bytový dom má spoločné plynové vykurovanie a zadný dvor s detským ihriskom.

Celkové mesačné náklady pre 3 člennú rodinu sú vo výške 140 Eur.

Nehnuteľnosť je vďaka svojej cene vhodná aj ako investičná kúpa.
Bývanie v tejto nehnuteľnosti je vhodné pre každého kto hľadá byt s výborným výhľadom, skvelou cenou, v lokalite dostupnej ku kompletnej občianskej vybavenosti a nákupných možností.

V prípade záujmu prosím kontaktujte:

PETER KRAMPL - VIRGIN REALITY s.r.o
osobný maklér
mobil:0903697702
e-mail:krampl@virginreality.sk
web: virginreality.sk/virginbuilding.sk

cena: 25 900 EUR