Trenčín / predaj / 4-izbový byt
Exluzívne iba u nás

PREDANÉ!!! Priestranný 4i byt, 78m2, Mateja Bela 1, Trenčín

Mateja Bela Trenčín
Cena:
73 900 €
ID ponuky:
395589
Lokalita:
Trenčín
Typ:
predaj
Druh:
4-izbový byt
Stav:
čiastočne prerobený
Užítková plocha:
0 m2
VIRGIN Reality ponúka na predaj, veľký 4i byt po čiastočnej rekonštrukcií. Nehnuteľnosť sa nachádza na 5 poschodí z 8 na ulici Mateja Bela 1 v Trenčíne.

Dispozične riešenie bytu je veľmi dobre riešené. Ihneď po vstupe sa ocitneme v priestrannej chodbovej časti typu L. Oproti nám sa nachádza zrekonštruovaná kúpeľňa s vaňou, kúpeľňovou skrinkou a dostatkom priestoru na pračku, aj sušičku. Toaleta je riešená samostatne. Na ľavej strane od vstupu sa nachádza priestranná kuchyňa. Kuchyňa poskytuje veľkorysí priestor na kuchynský stôl aj kuchynskú linku. Z kuchyne je nádherný výhľad na panorámu mesta Trenčín a priľahlú prírodu. Pocit čerstvo uvarenej kávy a pohľad na panorámu Trenčína, z piateho poschodia bytového domu je niečo, čo si okamžite zamilujete.
V byte sa nachádzajú 4 priestranné izby. Prvá z izieb, umiestnená oproti kuchynskej časti, je najčastejšie využívaná ako pracovňa, hosťovská, poprípade druhá detská izba. Vedľa sa nachádza priestranná detská izba, ktorá vďaka svojim rozmerom, pohodlne pojme posteľ, detský nábytok a poskytne aj dostatok priestoru na hru detí, poprípade študovanie dospievajúcich ratolestí. Najväčšou z izieb je jednoznačne obývacia izba s krásnym výhľadom na krásu Trenčína a prírody. Z obývacej izby je vstup do spálňovej časti spojenej s priestranným balkónom.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala pokrytie dlažieb na chodbe a detskej izbe ako aj kompletnú rekonštrukciu bytového jadra. Po menšej investícií do plastových okien prípadne ďalších rekonštrukčných prác dosiahneme krásne, útulné a veľmi priestranné bývanie pre celú rodinu.

Náklady na bývanie pre 4 člennú rodinu, vrátane energií sú vo výške 170 Euro.

Bývanie v tomto byte je vhodné pre každého, kto hľadá nehnuteľnosť s vynikajúcou dostupnosťou ku kompletnej občianskej vybavenosti mesta, detským ihriskám, nákupným možnostiam ako aj bezprostrednej blízkosti autobusovej zástavky.

Byt je predajom ihneď k dispozícií.

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok prosím kontaktujte:
PETER KRAMPL - VIRGIN REALITY s.r.o
obchodný manažér
mobil:0903697702
e-mail:krampl@virginreality.sk
web:.virginreality.sk / .virginbuilding.sk

Cena: 73 900 Euro