Piešťany / predaj / Rodinný dom
Exluzívne iba u nás

PREDANE!LEN U NÁ!Krásny harmonický rodinný dom, 690m2, Borovce

Borovce

Video prezentácia

Cena:
109 900 €
ID ponuky:
410154
Lokalita:
Piešťany
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
čiastočne prerobený
Užítková plocha:
690 m2
Virgin reality predstavuje exkluzívne na predaj krásny slnečný harmonický dvojpodlažný samostatne stojaci rodinný dom, nachádzajúci sa na rovinatom pozemku o veľkosti 690m2 v obci Borovce vzdialenej len 8km od kúpeľného mesta Piešťany. Dom bol postavený v roku 1960 pričom v posledných rokoch prešiel rozsiahlou rekonštrukciou a v súčasnosti je vo výbornom, udržiavanom stave.

Po vstupe do domu sa ocitneme v slnečnej hale využívanej ako zimná terasa s výhľadom na pozemok. Hala je od zvyšku domu oddelená veľkými drevenými krídlovými dverami, pričom na chodbe sa nachádza po ľavej strane vstup do komory a ďalej kúpeľne. Kúpeľňa disponuje vaňou, krásnym dizajnovým umývadlom a je taktiež prepojená s WC. Z chodby sa taktiež dostávame do samostatne riešenej veľkej priestrannej spálne s dostatkom priestoru pre manželskú posteľ,šatníkový roldor či spálňovú zostavu. Po pravej strane z chodby je umiestnená vskutku veľká kuchyňa so zánovnou kuchynskou linkou na báze dreva a muriva, vybavenou elektrickým sporákom, keramickou varnou doskou, elektrickou rúrou. Veľkosť kuchynského priestoru nám poskytuje miesto na veľký jedálenský stôl. Atmosféru útulného priestoru dotvárajú kachle, ktoré vytvárajú neoceniteľné teplo domova. Z kuchyne sa dostávame do priestrannej obývacej izby. Každý detail domu vytvára harmonický celok pôsobiaci relaxačne na telo i dušu. Druhé poschodie možno pretvoriť podľa svojich predstáv na obytný priestor s jednouveľkou či niekoľko menšími izbami.
Celý dom je podpivničený. Pre lepšiu orientáciu v priestore si pozrite priloženú videoprezentáciu.

Rodinný dom je založený na betónových základových pásoch s vodorovnými izoláciami proti zemnej vlhkosti, obvodové murivo z tehly je hrubé 45cm. Od roku 2009 a 2011 dom prechádzal rozsiahlymi rekonštrukciami: Výmena rozvodov vody a kanalizačných rúr, na plynovom kotli vymenené armatúry a čerpadlo na obeh vykurovacej vody v rámci reknštrukcie systému vykurovania, nové vstupné i interérové drevené dvere z masívu v drevených zárubniach, plávajúce podlahy, nové keramické obklady a dlažby, nová svetelná a motorická elektroinštalácia s istením elektrických obvodov ističmi v novom rozvádzači, rozvody teplej a studenej vody, oceľové radiátory, plastové okná, renovované schody do suterénu, dom napojený na kanalizáciu.

Vykurovanie domu je zabezpečené plynovým kotlom,taktiež je však k dispozícií možnosť vykurovania tuhým palivom.
Dom sa predáva zariadený.
Dom je napojený na všetky inžinierske siete. Na pozemku sa nachádza i veľký záhradný domček. Pozemok je upravovaný, plný zelene a okrasných rastlín, nachádzajú sa tu ovocné stromy-slivky,jablone,marhuľa. V lete stromy robia tieň prudkému slnku. Dom je umelecký, estetický a vytvorený s nádychom romantiky.

Nepremeškajte príležitosť a kontaktujte nás ohľadom podrobnejších informácií :

Nikoleta Juráková
Váš realitný partner

mob.: +421 918 817 557
email: jurakova@virginreality.sk