Trenčín / predaj / 2-izbový byt
Exluzívne iba u nás

PREDANÉ !!! Kompletne prerobený 2izbový Byt, 56 m2, Tr. Teplice

SNP Trenčianske Teplice
Cena:
69 900 €
ID ponuky:
396437
Lokalita:
Trenčín
Typ:
predaj
Druh:
2-izbový byt
Stav:
úplne prerobený
Užítková plocha:
56 m2
VIRGIN reality ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný 2i byt o výmere 56m2, na ulici SNP v Trenčianskych Tepliciach. Nehnuteľnosť sa nachádza na 1 vyvýšenom poschodí v 3 poschodovom bytovom dome bez výťahu.

Dispozične je byt vynikajúco riešený, vďaka luxusnej a kvalitnej rekonštrukcií, ktorou prešiel v roku 2013. Ihneď po vstupe sa ocitneme v priestrannej chodbovej časti. Po pravej strane sa nachádza útulná spálňa so vstavanými skriňami a veľkou manželskou posteľou. Oproti cez chodbu je umiestnená priestranná a luxusne vybavená kúpeľňa, poskytujúca dostatok priestoru pre rohovú vaňu, kúpeľňovú skrinku a pračku. Kuchynská časť je vybavená kuchynskou linkou na mieru a modernými vstavanými spotrebičmi. Priestranná obývacia izba je prepojená s kuchyňou vkusným, dizajnérskym výklenkom, obsahujúcim barový pult a dotvára tak atmosféru, luxusného a moderného bývania.

Nehnuteľnosť v rámci celkovej rekonštrukcie prešla aj zmenou dispozície, vďaka čomu sa dosiahla jedinečnosť, vzdušnosť a priestrannosť celého priestoru.

Celkové náklady na bývanie pre 2 osoby sú vo výške max 150 Euro za mesiac.

Bývanie v tejto nehnuteľnosti je vhodné pre každého, kto hľadá pokojné, kľudné bývanie v okolí prírody a krásy kúpeľného mesta. Vynikajúca občianska vybavenosť a výborná dostupnosť 14 km vzdialeného krajského mesta Trenčín, robia z tejto nehnuteľnosti lukratívne a príjemné bývanie.

V prípade záujmu, alebo akýchkoľvek otázok, prosím kontaktujte:

PETER KRAMPL - VIRGIN REALITY s.r.o
obchodný manažér
mobil:0903697702
e-mail:krampl@virginreality.sk
web:virginreality.sk / virginbuilding.sk

Cena - 69 900 Euro