Trenčín / predaj / Záhrady

PREDANÁ ! Na predaj záhradka 732m2 Vašíčkove sady, Trenčín

Partizánska Trenčín
Cena:
12 500 €
ID ponuky:
425137
Lokalita:
Trenčín
Typ:
predaj
Druh:
Záhrady
Stav:
neuvedený
Užítková plocha:
0 m2
VIRGIN Reality Vám ponúka na predaj záhradu. Záhradka o rozlohe 732m2 sa nachádza v ZO Vašíčkové sady na Partizánskej Ul.

Pozemok je dobre dostupný z dvoch hlavných brán. Zo sídliska Juh na Ul. Saratovská ale aj z centra z Ul. Partizánska. Nachádza sa tu malá stavba o rozlohe zastavanej plochy 5m2. Dá sa tu postaviť nová chatka, prípadne iná nehnuteľnosť na rekreáciu a relax. Celý pozemok je dosť rozsiahly , je svahovitý , sú to dva záhradné pozemky. Na pozemku sú stromy, čerešňa, orech, jablká. Na pozemku sú dva prívody vody , ktoré sú napojené na rozvod zo zberných spoločných nádob. Aj táto osádka má svojho správcu, ktorý sa stará o poriadok a fungovanie.

Aktuálne je pozemok neudržiavaný , nie sú na ňom kaskády. Dá sa však krásne upraviť , pretvoriť podľa vlastných predstáv na útulné miesto pre oddych a trávenie voľného času v prírode kúsok od mesta a sídliska. Je to kludná a príjemná zona.

Tento kus zeme čaká na svojho nového aktívneho majiteľa, ktorý využije potenciál rozsiahleho pozemku a vybuduje si príjemné miesto ktoré mu bude prinášať radostné chvíle.

Pokiaľ Vás táto nehnuteľnosť zaujala, neváhajte ma kontaktovať ohľadom ďalších informácií ale aj obhliadky.

Cena: 12 500€

Katarína Matušková
Váš realitný poradca
mobil: +421 903 697 704
e-mail: matuskova@virginreality.sk
web: w.virginreality.sk