Trenčín / prenájom / Obchodné priestory

Na prenájom reštauračno-obchodný priestor v centre TN-Synagoga, 144m2

Mierové námestie Trenčín
Cena:
1 €
ID ponuky:
453469
Lokalita:
Trenčín
Typ:
prenájom
Druh:
Obchodné priestory
Stav:
po rekonštrukcii
Užítková plocha:
144 m2
Virgin reality ponúka na prenájom atraktívne reštauračno - obchodné priestory v úplnom centre mesta Trenčín na Mierovom námestí 3 o celkovej výmere 144m2 na prízemí
v budove vedľa Synagógy (bývalá reštaurácia Synagoga).

V priestore aktuálne prebieha kompletná rekonštrukcia. Priestor vieme rozdeliť a prispôsobiť podľa Vašich požiadaviek m2 a podľa aktuálneho vášho využitia.

V prípade záujmu o reštauračný priestor budúceho nájomcu, je potrebné čo najskôr nás kontaktovať.
Je možnosť rozdeliť na 3- 4 miestnosti o rozlohe 30 – 40m2. Prípadne iným spôsobom. Viete ich využiť prevádzkami rôzneho zamerania, charakteru. Dajú sa prevádzkovať obchodíky s rôznym zameraním, služby (kozmetika, pedikúra, manikúra), gastro služby, vinárničku, prípadne kancelárie a iné.

Budova má viacero vstupov. Z Mierového námestia pri kostole ale aj zo strany od Synagógy z Hviezdovej ulice. Priestor má viac sociálnych zariadení, dajú sa ešte ďalšie vybudovať, má terasu, ktorá by sa dala využiť. K prenájmu vieme zabezpečiť prenájom parkovacieho miesta.
Chceme vytvoriť nové príjemné prostredie, moderné podľa typu prevádzok. Celý ucelený komplex pre služby v našom centre krajského mesta Trenčín.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Lucie Vondráčková
Realitný poradca

+421 903 191 671
vondrackova@virginreality.sk
virginreality.sk

Cena dohodou.