Považská Bystrica / predaj / Rodinný dom

Na PREDAJ rodinný dom vo Sverepci s pozemkom o výmere 550 m2

Sverepec
Cena:
118 500 €
ID ponuky:
457459
Lokalita:
Považská Bystrica
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
čiastočne prerobený
Užítková plocha:
111 m2
VIRGIN Reality ponúka na predaj útulný rodinný dom v obci Sverepec neďaleko mesta Považská Bystrica.

Rodinný dom v roku 2017 prešiel rozsiahlou rekonštrukciou ako: plastové okná, elektrika, všetky rozvody, nové kúrenie, podlahy, dlažba, dvere + zárubne, kuchyňa, vchodové dvere. Na rekonštrukciu strechy je zakúpený kompletný materiál.

Po vstupe do nehnuteľnosti sa ocitneme v priestrannej chodbe, odkiaľ vedie vstup do všetkých miestností.Oproti vchodovým dverám je umiestnená veľká kúpeľňa, ktorej súčasťou je vaňa a toaleta s umývadlom. Ďalej cez chodbu prejdeme po ľavej strane do priestrannej kuchyne s kuchynskou linkou a pracovným ostrovom.Z kuchyne vedie vstup do podkrovia domu kde je možnosť vybudovať ďalšie obytné miestnosti.
oproti kuchyni máme peknú a útulnú obývaciu izbu.Cez chodbu ďalej sa nachádzajú dve priestranné oproti sebe ležiace spálne s oknami orientovanými do ulice.

Na pozemku za domom sa nachádza garáž cez ktorú sa dostaneme do pivnice, ktorá slúži ako technická miestnosť domu a taktiež ako kotolňa.

V obci Sverepec je kompletná občianska vybavenosť a tiež veľmi dobré spoje do mesta.

Náklady na bývanie sú cca 80 euro/mesačne.

Pri kúpe na úver Vám poskytneme bezplatné informácie o možnostiach získania úveru pre Vašu budúcu nehnuteľnosť. Financovanie vieme nastaviť podľa potreby klienta s najvýhodnejšími podmienkami.


V prípade záujmu prosím kontaktovať.

Kamil Maňák
realitný poradca

Trenčianska Turná 3037
913 21 Trenčianska Turná
mobil: +421944335300
facebook: virginreality

Cena: 118.500,- Eur