Trenčín / predaj / Rodinný dom
Exluzívne iba u nás

Na predaj rodinný dom v krásnom prostredí Dolnej Poruby

Dolná Poruba
Cena:
55 000 €
ID ponuky:
458357
Lokalita:
Trenčín
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
po rekonštrukcii
Užítková plocha:
0 m2
VIRGIN reality ponúka na predaj útulný 2 izbový dom v krásnom tichom prostredí Dolnej Poruby obklopený okolitými horami s úžitkovou plochou 55m2 a celkovou výmerou pozemku 329m2.
Vstup na pozemok je prístupný cez dve brány. Na pozemku sa nachádza studňa s pitnou vodou v hĺbke 6m. Aktuálny stav nehnuteľnosti je pred dokončením.
Cez celý pozemok je natiahnutá elektrika s možnosťou napojenia na elektronickú bránu.

Dom je v tvare obdĺžnika rozdelený na dve časti obytnú a skladovú. V obytnej časti sú dve izby, spálňa s francúzskym oknom s východom na terasu, obývaciu miestnosť
s krbom spojená s kuchyňou a priestorom určeným na kúpelňu.
Druhá časť domu je šopa, ktorá sa dá prerobiť na garáž, za šopou je ďalší odkladací priestor a jedna samostná miesnosť. Dom je čiastočne podpivničený.

Celý dom prešiel rozsiahlou kompletnou rekonštrukciou:

Výmena plastových okien 3 sklo - 5komorové s tepelným rámikom, vstupné dvere odizolované s bezpečnostným kovaním, pod podlahou je drenáž-podlahový betón a makadam, prerobený krb s prieduchmi a vložkou s výkonom 16KW, nový prívod vody z obecného vodovodu.
Celý pozemok je vydrenážovaný a zvedený do potoka hneď vedľa domu, celý dom je podrezaný a od základov odizolovaný, nový komín, nové odkapové zvody, nový odpad, nové preklady, kompletne nová elektroinštalácia, zrepasovaná studňa s novým čerpadlom, ktoré sa musí už iba napojiť.
Krov domu je pôvodný s vymenenou novou krytinou. Ústredné kúrenie domu je predpripravené na radiátory.

Veľkou výhodou domu je, že samostné finálne dokončenie je o minimálnej investícií 3000 eur a 5000 eur na finálne dokončenie domu vrátane plávajúcej podlahy, zárubní, dverí a komplet kúpelne. Súčasťou ceny je veľa stavebného materiálu, ktoré môže budúci majiteľ použiť na dokončenie domu, taktiež nová vaňa, nové vodovodné batérie, pračka, chladnička, nová posteľ.

Vieme Vám zabezpečiť kompletné dokončenie do stavu bývania. Dom je tiež určený aj na celoročné bývanie. Aktuálne mesačné náklady činia 22 eur - zálohové platby
na elektriku a vodu.
Hneď vedľa domu je otoč konečnej zástavky pre autobusovú linku. V obci sú potraviny, pošta, krčma, škola, škôlka, dve pálenice.

Ak hľadáte dom v tichom prostredí s rôznymi možnosťami turistiky ako napríklad, zo samotného miesta domu je vzdialenosť 2,4km na Homolku, tak toto miesto je určené práve pre Vás.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Miroslav Berky
obchodný riaditeľ

Trenčianska Turná 3037
913 21 Trenčianska Turná
mobil: +421 918 315 011
e-mail: berky@virginreality.sk
virginreality.sk

Cena 55 000 eur. Cena je konečná.