Nitra / predaj / 2-izbový byt

Na predaj pekný útulny 2 izbový byt v Nitre, Jedlíková ul.

Jedlíkova Nitra
Cena:
89 900 €
ID ponuky:
435440
Lokalita:
Nitra
Typ:
predaj
Druh:
2-izbový byt
Stav:
po rekonštrukcii
Užítková plocha:
55 m2
VIRGIN REALITY ponúka na predaj pekný útulný 2 izbový byt na Jedlíkovej ulici v Nitre s úžitkovou plochou 55m2. Byt sa nachádza na 5 poschodí z 7 v novozateplenom penelovom bytovom dome s výťahom. Súčasťou nového zateplenia je aj vymenený vstupný vchod za plastové dvere s elektronickým vrátnikom.

Pri vstupe do bytu je chodba, z ktorej sa prechádza do celého bytu. Byt sa skladá so spálne, obývacej miestnosti s kuchyňou a kuchynskou linkou robenou na mieru, veľmi štýlovou kúpelňou s rohovou vírivou vaňou a toaletou. Súčasťou bytu je v predsieni vstavaná skriňa s roldorom a veľkým zrkadlom. Byt je klimatizovaný.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane elektriky, rozvodou, stierok, výmenou plastových okien. V celo byte je kombinácia dlažba a plávajúce podlahy.
Byt sa predáva kompletne zariadený tak, ako je zobrazený na fotografiach, káblová televízia má 120 programov aj s internetom od UPC.

Byt je ideálny pre mladý pár, ktorý ocení moderné štýlové zariadenie priestoru.

Celkové mesačné náklady na bývanie pre dve osoby činia 120 eur vrátane energií. V okolí bytového domu je kompletná občianská vybavenosť.

Celkovú charizmu bytu dotvára výhľad na okolie.

Nitra je mesto ležiace v Nitrianskom kraji vzdialené asi 75 km východne od hlavného mesta Bratislavy. Preteká ňou rovnomenná rieka Nitra. Panorámu Nitry tvorí Sedem pahorkov: zo severnej strany sa týči vrch Zobor, Hradná skala, Vŕšok, Kalvária, Borina, Čermáň, spolu s Martinským vrchom. Nitra je najstarším mestom na Slovensku, prvé potvrdené historické zmienky sú z roku 828. Je po nej pomenovaná planétka (9543) Nitra. Počtom obyvateľov je šiestym najväčším mestom na Slovensku.

V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať:

Miroslav Berky
obchodný riaditeľ

Trenčianska Turná 3037
913 21 Trenčianska Turná
mobil: +421 918 315 011
e-mail: berky@virginreality.sk

virginreality.sk

Cena 89 900 eur. Cena je končená.