Trenčín / predaj / 2-izbový byt

Na predaj pekný útulný 2 izbový byt 44m2, TN-Sihoť

Armádna Trenčín
Cena:
62 500 €
ID ponuky:
444262
Lokalita:
Trenčín
Typ:
predaj
Druh:
2-izbový byt
Stav:
po rekonštrukcii
Užítková plocha:
0 m2
VIRGIN REALITY ponúka na predaj pekný útulný 2 izbový byt na Armádnej ulici v Trenčíne s úžitkovou plochou 44m2. Byt sa nachádza na 4 poschodí zo 7 v zateplenom panelovom bytovom dome s výtahom. Bytový dom bol postavený v roku 2006. Na streche bytového domu je solárny ohrev na teplej vody.

Pri vstupe do bytu sa nachádza veľká priestraná chodba, z ktorej sa prechádza do celého bytu. V chodbe je vstavaná skriňa, samostatná toaleta a kúpelňa so sprchovým kútom. Ďalej sa pokračuje do obývacej miestnosti s kuchyňou s kuchynskou linkou robenou na mieru. Z obývacej miestnosti sa prechádza do spálne s východom na priestranný balkón, z ktorého je nádherný výhľad na Trenčiansky hrad. Na balkóne je zateplená podlaha s vymenenou novou dlažbou.

V celom byte je kombinácia plávajúce podlahy a dlažby. V celom byte sú plastové okná. Celkové mesačné náklady na bývanie pre dve osoby činia 150 eur.

Veľkou výhodou bytu je samotná kľudná lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou. Taktiež vedľa bytového domu je hrádza čo umožnuje v každnom ročnom období využívať rôzne športy.

V prípade akchýkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať.

S priateľským pozdravom

Miroslav Berky
obchodný riaditeľ

Trenčianska Turná 3037
913 21 Trenčianska Turná
mobil: +421 918 315 011
e-mail: berky@virginreality.sk
web: virginreality.sk

Cena 62 500 eur. Cena je konečná.