Senec / predaj / 2-izbový byt

Na predaj pekný 2 izbový byt 52 m2 s loggiou,Kysucká ulica,Senec

Kysucká Senec
Cena:
85 500 €
ID ponuky:
455574
Lokalita:
Senec
Typ:
predaj
Druh:
2-izbový byt
Stav:
pôvodný
Užítková plocha:
52.22 m2
VIRGIN reality ponúka na predaj pekný 2 izbový byt s loggiou a parkovacím miestom, nachádzajúci sa na 1 poschodí 3 poschodového bytového domu bez výťahu, v meste Senec na ulici Kysucká.

Dispozičné riešenie bytu ponúka jednoduchý,ale príjemne navrhnutý obytný priestor. Po vstupe sa ocitáme v chodbe, z ktorej sa po ľavej strane presunieme do spálne. Nasleduje kúpeľňa a samostatné WC. V chodbe po pravej strane je ešte technická miestnosť,v ktorej sa nachádza plynový kotol.Technická je taktiež využívaná ako špajza.Z chodby priamo,je vstup do kuchyne a obývacej izby v jednom, z ktorej je východ na loggiu s pekným výhľadom. Byt má vlastný plynový kotol čím sa výrazne znižujú náklady na bývanie. Pre tri osoby je to do 100€.Byt sa predáva čiastočne zariadený,po dohode s majiteľom.

Bytový dom bol postavený pred 14-timi rokmi a je zateplený,takže sa neráta s rekonštrukciami čo je výhodou.Byt ponúka štandardné bývanie bez akejkoľvek ďalšej investície.Dole v bytovke je spoločná kočikáreň-bicykláreň. Každý byt má nárok na jedno parkovacie miesto vyhradené pred bytovkou.
V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť,Billa,Tesco,škola,škôlka, a do centra je to peši zhruba 10 minút. V blízkosti je aj Strieborné jazero,s možnosťou kúpania v letných mesiacoch.

Mesto Senec sa nachádza na juhozápade Slovenska, v Bratislavskom kraji, 25 km východne od Bratislavy. Nadmorská výška je približne 121 až 160 m n. m., pretože sa mesto rozkladá na rozhraní Podunajskej roviny a pahorkatiny. Najbližšie pohorie je vzdialené približne 15 km (Malé Karpaty). Mesto má veľmi dobrú dopravnú polohu, neďaleko prechádza diaľnica D1 Bratislava – Žilina a priamo mestom prechádza železničná trať Bratislava – Štúrovo. Relatívne blízko sa nachádza aj letisko M. R. Štefánika v Bratislave a hraničné priechody do Rakúska a Maďarska. V meste sa nachádzajú Slnečné jazerá, jedna z najvýznamnejších letných rekreačných oblastí Slovenska.

V prípade akýchkoľvek dotazov ma neváhajte kontaktovať:

Peter Šelinga
Realitný poradca

mobil: +421944203927
e-mail: selinga@virginreality.sk
virginreality.sk

Cena je 85 500€
Cena je konečná a nenavyšuje sa.