Malacky / predaj / 3-izbový byt

Na predaj pekný 2,5 izbový byt 51 m2, na ulici Zdravotnícka v Stupave

Zdravotnícka Stupava
Cena:
125 000 €
ID ponuky:
458964
Lokalita:
Malacky
Typ:
predaj
Druh:
3-izbový byt
Stav:
po rekonštrukcii
Užítková plocha:
51 m2
VIRGIN reality ponúka na predaj veľmi pekný a útulný 2,5 izbový byt 51 m2, nachádzajúci sa na 2 poschodí 2 poschodového bytového domu bez výťahu, v meste Stupava, na ulici Zdravotnícka. Byt je po kompletnej rekonštrukcii a prislúcha k nemu murovaná pivnica 14 m2 a záhradka za bytovkou 130 m2.

Dispozičné riešenie bytu ponúka veľmi zaujímavý,ale príjemne navrhnutý obytný priestor. Po vstupe sa ocitáme v chodbe, z ktorej sa po ľavej strane presunieme do jednej z dvoch spální. Po pravej strane sa nachádza kúpeľňa a samostatné WC.Z chodby pokračujeme do priestrannej kuchyne spojenej s obývačkou, z ktorej sa dostaneme do druhej spálne. Kuchyňa je vybavená modernými spotrebičmi, chladnička a digestor-Zanussi, práčka- Elektrolux, umývačka riadu-Bosch, rúra na pečenie-Whirlpool.

Bytový dom je zateplený pred 2 rokmi a prešiel kompletnou rekonštrukciou,ešte sa dokončujú spoločné priestory.V bytovom dome je zavedená optická prípojka pre káblovú televíziu a internet od T-Com a Orange.Byt ponúka nadštandardné bývanie bez akejkoľvek ďalšej investície.Príjemné dispozičné riešenie, kvalitné materiály a premyslené detaily umožňujú plnohodnotné bývanie.Byt má vlastný plynový kotol čím sa výrazne znižujú náklady na bývanie.Celkové mesačné náklady činia 145€ pre trojčlennú rodinu. Veľkou výhodou je,že v bytovke sú len 4 byty,dobré vzťahy a rodinná atmosféra. Vo dvore je možnosť parkovať osobné auto. Taktiež záhrada je veľké plus,nakoľko si tu môžete pestovať svoju BIO zeleninu alebo ovocie. Byt bude voľný k 1.7.2019 ale odkúpiť sa dá už teraz.

V blízkom okolí je kompletná občianska vybavenosť,Billa,Tesco,škola,škôlka,pošta a do centra je to peši zhruba 5 minút.

Stupava sa rozprestiera medzi západnými svahmi Malých Karpát a južnou časťou Záhorskej nížiny. Jej nadmorská výška je 174 metrov. Na jej východnej strane sú Malé Karpaty, pokryté listnatými lesmi. Na západnej strane mesta je južná časť Záhorskej nížiny. Na západe tvorí hranicu stupavského chotára rieka Morava. Južnú časť Stupavy tvorí predtým samostatná obec Mást, pričlenená k Stupave roku 1953. Susednými obcami sú na juhovýchode Marianka a Borinka, na juhu Záhorská Bystrica, na juhozápade Devínska Nová Ves, západným smerom osada Devínske Jazero, na severozápade Zohor a severne Lozorno.

Mesto Stupava má 11656 obyvateľov prihlásených k trvalému pobytu. Podľa štatistiky žije v Stupave ešte ďalších približne 3 000 – 4 000 ľudí bez prihláseného trvalého pobytu. Radí sa tak na 56. miesto najväčších miest na Slovensku zo 140. Značka pre Stupavu je SU (momentálne sa nepoužíva, nakoľko nie je okresné mesto, i keď minimálne 10 ďalších okresných miest je menších ako Stupava).

V prípade akýchkoľvek dotazov ma neváhajte kontaktovať:

Peter Šelinga
Realitný poradca

mobil: +421944203927
e-mail: selinga@virginreality.sk
virginreality.sk

Cena je 125 000€
Cena je konečná a nenavyšuje sa.