Trenčín / predaj / Rodinný dom

Na PREDAJ 5 izbový rodinný dom v Trenčíne- Kubrej

Kubrá
Cena:
155 000 €
ID ponuky:
455342
Lokalita:
Trenčín
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
pôvodný
Užítková plocha:
0 m2
VIRGIN Reality ponúka na predaj rodinný dom , umiestený v lukratívnej časti mesta Trenčín. Dom pozostáva s dvojplažnej budovy s veľkou rovnou strechou, garáže a pozemku o celkovej výmere 752 m2.

Po vstupe do nehnuteľnosti sa ocitneme vo veľkej predsieni z ktorej vojdeme do priestrannej chodby kde po ľavej ruke sa nachádza jedna obytná izba a toaleta. Cez chodbu vedľa schodov máme veľkú kúpeľňu a oproti nej sa nachádza technická miestnosť domu ktorá slúži tiež ako príručná dielňa. S technickej miestnosti sa dá vojsť do garáže ako aj na zadnú terasu. Z chodby vedú schody na prvé podlažie, ktoré sú pekne presvetlené veľkým oknom.Na prvom podlaží po ľavej strane sa nachádza priestranná spálňa z ktorej je východ na veľký balkón. Oproti spálni je ďalšia obytná miestnosť vedľa ktorej je pekne zrekonštruovaná kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. Oproti kúpeľni sa nachádza obývacia izba z ktorej je vchod na predný balkón. Vedľa obývacej izby máme kuchyňu s komorou z ktorej sa taktiež dostaneme na predný balkón.

Nehnuteľnosť potrebuje čiastočnú rekonštrukciu, avšak dokonalé umiestnenie domu, v dobrej lokalite v rámci mesta, zaručuje tejto ponuke, jednoznačne dominantné miesto, medzi lukratívnymi možnosťami na investíciu pre využitie ako administratívne priestory pre firmy .

Kúrenie domu a ohrev teplej vody zabezpečuje plynový kondenzačný kotol.
Mesačné náklady sú cca 130 euro za mesiac.

V danej lokalite je kompletná občianske vybavenosť.

V prípade záujmu prosím kontaktujte :

Kamil Maňák
realitný poradca

Trenčianska Turná 3037
913 21 Trenčianska Turná
mobil: +421 944 335 300
e-mail: kmanak@virginreality.sk
web: virginreality.sk


Cena je 155,000,- eur

Cena je konečná a nenavyšuje sa.