Malacky / predaj / Rodinný dom

Na Predaj 4i RD s pozemkom pre výstavbu ďalšieho RD,Dubovského,Malacky

Dubovského Malacky
Cena:
249 000 €
ID ponuky:
459231
Lokalita:
Malacky
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
po rekonštrukcii
Užítková plocha:
0 m2
Virgin Reality ponúka na predaj 4 izbový rodinný dom v kľudnej ulici. Dom je rozdelený na dve bytové jednotky spojené kuchyňou. Zastavaná plocha domu je 110m2, úžitková 100m2 a nachádza sa na pozemku o rozlohe 540 m2 ma ktorom je možné postaviť ďalší rodinný dom.

Po vstupe hlavnou bránou prejdeme pár metrov a po ľavej strane vchádzame do chodby domu,ktorý pozostáva z 3 spální, obývacej miestnosti,kuchyne a dvoch kúpeľní. Z chodby po ľavej strane ideme do jednej z dvoch spální,nasleduje priechodná obývacia miestnosť a za ňou druhá spálňa. Ak sa vrátime, tak z chodby máme vstup do kuchyne z ktorej sa dostaneme do kúpelne s toaletou, alebo do druhej časti domu,kde sa nachádza spálňa a kúpeľňa.

Dom bol postavený v 70 rokoch. Pred 3 rokmi prešiel kompletnou rekonštrukciou,podlahy,kúpeľne,elektrika,rozvody,strecha.Dom je napojený na kanalizáciu. V dome je plynový kotol ktorý je zdroj tepla. Dom netreba zateplovať, nakoľko má hrubé múry, ktoré v zime držia teplo a v lete príjemný chládok. Celkové náklady na prevádzku domu predstavujú 200€ mesačne pre 5 člennú rodinu. Vo dvore je aj garáž s jamou čo je veľké plus.

Malacky – dobré miesto pre život – tak znie slogan v oficiálnom logu mesta. A nedostal sa tam náhodou. Malacky ponúkajú vynikajúcu infraštruktúru, kvalifikovanú pracovnú silu, stabilnú ekonomickú situáciu a dlhodobo výborné ratingové hodnotenie. O Malackách sa hovorí, že majú ideálnu veľkosť i polohu. Sú srdcom Dolného Záhoria, regiónu medzi riekou Moravou a Malými Karpatmi, ktorý ponúka na malom území nesmiernu rozmanitosť.

Návštevník tu nájde voňavé borovicové lesy plné húb, rieku Moravu s bohatým ekosystémom a spletitou históriou, piesočné duny i prírodné jazerá, Malé Karpaty plné hradov a zrúcanín, jaskýň, bývalých banských štôlní a predovšetkým turistických a cyklistických chodníčkov. Priamo v Malackách môžete nazrieť spať do minulosti, do čias, keď tu vládol jeden z najvýznamnejších šľachtických rodov na Slovensku, Pálfiovci. Navštívte jedinečné pútnické miesto – Sväté schody a prejdite sa krásnym Zámockým parkom.

V prípade akýchkoľvek dotazov ma neváhajte kontaktovať:

Peter Šelinga
Realitný poradca

mobil: +421944203927
e-mail: selinga@virginreality.sk
virginreality.sk

Cena je 249 000€
Cena je konečná a nenavyšuje sa.