Piešťany / predaj / 2-izbový byt
Exluzívne iba u nás

Na predaj 2 izbový byt v tichej lokalite PN, 57m2 , REZERVOVANÉ

Vajanského Piešťany
Cena:
64 000 €
ID ponuky:
452625
Lokalita:
Piešťany
Typ:
predaj
Druh:
2-izbový byt
Stav:
čiastočne prerobený
Užítková plocha:
57 m2
Virgin Reality Vám ponúka na predaj priestranný 2izbový byt s rozlohou 57m2, ku ktorému prislúcha murovaná pivnica s rozlohou 7m2. Pivničný priestor je podľa potreby vetraný a úplne suchý. Byt sa nachádza na 2. poschodí v trojposchodovej tehlovej bytovke.V celom byte sú plastové okná a zateplenie bytovky prebehlo v roku 2014. Spoločné priestory boli tiež zrekonštruované.
Parkovanie je verejné priamo pred bytovkou. Je bezproblémové a nepodlieha parkovacej politike mesta Piešťany.

Dispozične byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej je vstup na samostatné WC, do kúpelne, spálne, veľkej obývačky a kuchyne. Jedna izba a obývačka sú orientované na juh a kuchyňa je orientované na sever. Vďaka orientácii bytu je v byte vždy dostatok prirodzeného slnečného svetla. V kúpeľni sa nachádza vlastný prietokový plynový kotol určený na ohrev teplej vody. Náklady na bývanie sú 150,-€ pre 2 dospelé osoby.


V blízkom okolí sa nachádza kompletná občianska vybavenosť ako školy, škôlky, rôzne obchody, Aupark. Do priameho centra mesta sa dostanete pešo za 5 minút a taktiež aj na diaľnicu. Okolie pôsobí veľmi tichým prostredím a zároveň len pár krokov do historického centra s krásnou pešou zónou.

Piešťany sú kúpeľné mesto na Slovensku, sídlo okresu a mnohých vedeckých inštitúcií. Je medzinárodným strediskom liečby reumatických chorôb (Národný ústav reumatických chorôb) a významným regionálnym centrom kultúry, školstva, športu a rekreácie. Hospodárstvo mesta je závislé od liečebnej starostlivosti, turistického ruchu, elektrotechnického, strojárskeho a potravinárskeho priemyslu. Preteká ním rieka Váh. Má nížinné, teplé, slnečné a suché podnebie.

Cena 64.000,- EUR


Bc. Michal Vyhlídal
Realitný poradca

vyhlidal@virginreality.sk
+421 903697703

Cena: 64000 eur. cena konečná