Senica / predaj / 2-izbový byt

Na predaj 2 izbový byt 49 m2 s loggiou, na ulici Alej,Šaštín.

Alej Šaštín-Stráže
Cena:
55 000 €
ID ponuky:
453795
Lokalita:
Senica
Typ:
predaj
Druh:
2-izbový byt
Stav:
po rekonštrukcii
Užítková plocha:
49 m2
VIRGIN reality ponúka na predaj pekný 2 izbový byt s loggiou o výmere 49 m2, nachádzajúci sa na 4 poschodí 4 poschodového bytového domu bez výťahu, v meste Šaštín-Stráže na ulici Alej.

Po vstupe do bytu sa ocitáme v užšej chodbe, v ktorej sa po pravej strane nachádza samostatné WC a nasleduje kúpelňa so sprchovým kútom,ktorá je po kompletnej rekonštrukcii.Z chodby po pravej strane sa ide do kuchyne s novou kuchynskou linkou,so zabudovanými spotrebičmi. Po ľavej strane je vstup do obývacej izby z ktorej sa dostaneme do spálne. Byt má vlastný plynový kotol čím sa výrazne znižujú náklady na bývanie. Kotol je napojený na termostat takže si viete v zimných mesiacoch aj regulovať kúrenie.V roku 2017 prešiel byt kompletnou rekonštrukciou,kúpelňa,kuchyňa,plávajúce podlahy, bola vymenená elektroinštalácia,nové kúrenie,plastové okná,radiátory aj plynový kotol.

Celkové mesačné náklady činia 110€.Do centra je to peši zhruba 5 minút.

Mesto leží v centrálnej časti Záhorskej nížiny, na strednom toku rieky Myjava. Nachádza sa 18 km západne od Senice, 33 km severne od Malaciek a 20 km južne od Holíča. Cez Stráže prechádza cesta II/500, ktorú tu križuje II/590, v Šaštíne sa nachádza železničná stanica Šaštín - Stráže, ktorá leží na trati Kúty – Trnava.

Život Šaštína-Stráží je úzko spätý s národnou svätyňou, bazilikou (basilica minor) Panny Márie Sedembolestnej, hlavnej patrónky Slovenska. Jej pôvod siaha až do roku 1736, kedy začali terajšiu baziliku stavať podľa plánov Mateja Vépiho aj spolu priľahlým kláštorom rehoľníci svätého Pavla – pavlíni. Dnes je kláštor a bazilika po 231 rokoch opäť v správe pavlínov, keď 1.3.2017 po prerušovanej 93 ročnej správe opúšťa baziliku saleziánska rehoľa.[5] Počas pútí, najmä, na Slávnosť zoslania Ducha Svätého (Turíce) a Slávnosť Panny Márie Sedembolestnej (15. septembra), mesto a baziliku navštívi niekoľko desiatok tisíc pútnikov.

V prípade akýchkoľvek dotazov ma neváhajte kontaktovať:

Peter Šelinga
Realitný poradca

mobil: +421944203927
e-mail: selinga@virginreality.sk
virginreality.sk

Cena je 55 000€
Cena je konečná a nenavyšuje sa.