Trenčín / predaj / Rodinný dom
Exluzívne iba u nás

LEN U NÁS! NA KĽÚČ - Novostavba RD 4+KK, 480 m2, Hanzlíkovská, Trenčín

Hanzlíkovská Záblatie

Video prezentácia

Cena:
169 000 €
ID ponuky:
466464
Lokalita:
Trenčín
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
holopriestor
Užítková plocha:
480 m2
VIRGIN Reality ponúka na predaj moderný, radový 4 + KK rodinný dom č. 27 v Trenčíne, v mestskej časti Záblatie. Je situovaný v novovybudovanej ulici Hanzlíkovská, kde výstavba rodinných domov bola navrhnutá ako architektonicky ucelená štvrť, ktorá pozostáva z jedno a dvojpodlažných radových domov a samostatne stojacich rodinných domov.

Posledné dva domy-HOLODOM a jeden na kľúč!

Dom má 4 izby plus kuchynský kút v tvare U, úžitková plocha predstavuje 97 m2, k domu prislúcha prístrešok 9,72 m2 a prestrešená terasa o výmere 9,32 m2. Dom stojí na pozemku o rozlohe 404 m2.
Dispozične sa skladá zo zádveria, technickej miestnosti, kuchynského kúta s oknom do ulice, praktickej špajze, priestrannej obývacej miestnosti, chodby, samostatného WC, dvoch izieb slúžiacich ako detská, hosťovská izba či pracovňa, hlavnej spálne a kúpeľne s vaňou spolu so sprchovým kútom.

Cena 169 000 EUR.

PREVEDENIE NA KĽÚČ
Dom č. 27 predstavuje vzorový dom, ktorý bude dokončený „na kľúč“ vrátane sanity, toalety, kombinácie podlahy a dlažby, obložkové zárubne, interiérové dvere.
Kuchynská linka a oplotenie nie je zahrnuté v cene.

Dom stojí na pozemku o rozlohe 480 m2.

Vykurovanie je zabezpečené plynovým kondenzačným kotlom s ohrevom teplej vody a podlahovým vykurovaním s digitálnym termostatom.
Kalkulovaná spotreba plynu pre vykurovanie a ohrev teplej úžitkovej vody sa pri dnešných cenách plynu pohybuje na úrovni 28 - 36 €/mesačne.
Vďaka takto ušetreným prostriedkom môžete sebe i svojej rodine dopriať celoročný tepelný komfort a ušetríte oproti bežnému bývaniu sumu až 1.440,- €/ročne.
Dom bude napojený na všetky inžinierske siete - kanalizácia, vodovod, elektrika, plyn vrátane optiky.

Cena 195 000 EUR.

Prístupová cesta k domu je jednosmerná, kde je zabezpečené verejné osvetlenie a odvoz komunálneho odpadu mestom.
Jednosmerná komunikácia zaručí výrazné skľudnenie dopravy, obojstranný chodník zároveň dodá lokalite na pocite bezpečného bývania vhodného pre rodiny s deťmi.

Lokalita umožňuje:
-rýchly presun do mesta iba 4 min. autom
-výborné napojenie na diaľnicu a na nový most, ktoré ušetrí dostatok času najmä v čase dopravnej špičky,
-jednoduché MHD spojenie (zastávka je hneď vedľa - 5m),
-v okolí je bohatá občianska vybavenosť, štátna škôlka, súkromná škôlka, štátna základná škola, súkromná základná škola a gymnázium.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Miroslav Berky
Obchodný riaditeľ

M.G.R.Štefánika 9
911 01 Trenčín
mobil: +421918315011
e-mail: berky@virginreality.sk
virginreality.sk