Nové Zámky / predaj / Rodinný dom
Exluzívne iba u nás

LEN U NÁS!Celoročný rekreačný rodinný dom, 3287m2 VIRTUÁLNA PREHLIADKA

Dedinka Dedinka
Cena:
71 000 €
ID ponuky:
386404
Lokalita:
Nové Zámky
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
čiastočne prerobený
Užítková plocha:
0 m2
VIRGIN Reality ponúka na predaj RD s rozľahlým pozemkom o výmere 3287 m2 v peknej a tichej lokalite obce Dedinka, ktorá leží len 10 km od obce Podhájska, v ktorej sa nachádza termálne kúpalisko a aqua park. Dom je celoročne obývateľný a využiteľný na rekreačné účely v každom ročnom období.Pri vstupe na pozemok nehnuteľnosti nás upúta krásne upravený dvor, na ktorom sa nachádza altánok v ktorom je dovedená elektrika. Za altánkom ďalej máme záhradný domček pre Vaše deti a vedľa neho menší bazén na osvieženie v horúcich letných dňoch.Ďalej sa dvor spája s pekne upraveným ovocným sadom.
Do domu vedú dva vstupné vchody, ktoré sú prepojené dlhou chodbou pozdĺž celého domu.Oproti prvému vchodu vojdeme do kuchyne ktorá je kompletne vybavená. Cez kuchyňu prejdeme do útulnej obývacej miestnosti kde sa nachádza štýlový rohový krb z uzavretým ohniskom.
Z kuchyne prejdeme na dlhú chodbu, po ktorej sa dostaneme do pristavanej časti domu, ktorá pozostáva z menšej chodby, na ktorej sa nachádza schodisko vedúce do dvoch podkrovných spální.Tiež na chodbe je vchod do kúpeľne s WC a do ďalšej spálne. Na konci dlhej chodby sú dvere vedúce do miestnosti, ktorá je využitá ako sklad náradia a tiež ako technická miestnosť kde je umiestnený plynový kotol, ktorý zabezpečuje vykurovanie domu. Dom je pripojený na obecný vodovod a odpad je riešený kanalizačnou prípojkou do vlastnej žumpy.

V blízkosti domu sa nachádza obchod s potravinami a autobusová zástavka.

Mesačné náklady predstavujú 120,-eur.


V prípade akýchkoľvek dotazov ma neváhajte kontaktovať:

Kamil Maňák
realitný poradca

Trenčianská Turná 3037
913 21 Trenčinska Turná
mobil: +421944335300
virginreality

Cena 71 000,- eur