Trenčín / predaj / Rodinný dom
Exluzívne iba u nás

IBA U NÁS! Na predaj víkendový rodinný dom s bazénom, Kubrá, TN, 850m2

Trenčín

Video prezentácia

Cena:
152 000 €
ID ponuky:
489465
Lokalita:
Trenčín
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
čiastočne prerobený
Užítková plocha:
853 m2
VIRGIN Reality ponúka na predaj víkendový rodinný dom v mestkej časri Kubrá okres Trenčín s celkovou výmerou 850m2 a zastavanou plochou 102m2 rodinného domu.
Už pri vstupe na pozemok Vás očarí pekná udržiavaná záhrada. Na pozemku sa nachádza, rodinný dom, vonkajšia šopa na záhradné náradie a drevo, altánok na sedenie a veľký solárnými panelmi vyhrievaný bazén.

Víkendový dom pozostáva z obývacej miestosti s krbom, jedálne, kuchyne s kuchynskou linkou, kúpelňa so sprchovým kútom a toaletou a prístavbou jednej väčšej časti určená pre 3 osoby. Okná sú dvojité drevenné a v prístavbe plastové. Vykurovanie domu zabezpečujú krbové kachle keramické, ktoré vykúria celý objekt, taktiež sú v dome aj plynové gamaty v každej miestnosti. Ohrev vody zabezpečuje plynový boiler. Dom má vlastnú studňu, prípojku na 380V a diaľkovo elektronicky ovládateľnú vstupnú bránu.
Celkové mesačné náklady na prevádzku domu činia 120 eur.

Samotná mestká časť Kubra má výbornú dostupnosť do mesta Trenčín, v okolí je základná občianská vybavanosť a množstvo rôznych turistických možností v okolitých horáh.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Miroslav Berky
obchodný riaditeľ

Trenčianska Turná 3037
913 21 Trenčianska Turná
mobil: +421 918 315 011
e-mail: berky@virginreality.sk
virginreality.sk


Cena 152.000 EUR.