Partizánske / predaj / Rodinný dom
Exluzívne iba u nás

IBA U NÁS!!Na predaj veľký rodinný dvoj dom, Malé Bielice, 2731m2

Malé Bielice
Cena:
1 €
ID ponuky:
450468
Lokalita:
Partizánske
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
čiastočne prerobený
Užítková plocha:
0 m2
VIRGIN Reality ponúka na predaj veľký rodinný dvoj dom v obci Malé Bielice okres Partizánske s úžitkovou plochou 400 m2 a veľkým pozemkom o výmere 2 731 m2.
Pri vstupe domu je altánok na auto a ďalší parkovací priestor pre ďalšie vozidlá. Dom je rozdelený na dve časti na starší dom a prístavbu rodinného domu z roku 2000.

Prvá časť domu so samostatným súpisným číslom je z hlavnej ulice, dom má prízemie a prvé podlažie. Dom sa skladá z 3 izieb, kuchyne, kúpelne s vaňou, samostatná toaleta.
Dom je v pôvodom stave, čo je ideálna príležitosť prerobiť nehnuteľnosť podľa vlastných predstáv a potrieb. Súčasťou domu je garáž. Taktiež je možnosť urobiť v dome krb.
Celková úžitková plocha je 170 m2

Druhá časť domu so samostatným súpisným číslom je napojená na dom z hlavnej ulice ako prístavba z roku 2000. Dom bol zateplený 4cm polystyrénom.
Nehnuteľnosť má 4 izby, kuchyňu s kuchynskou linkou robenou na mieru, kúpelňa s vaňou a toaletou, technickú miestnosť, práčovňu. V domu sú eurookná.
Súčasťou domu je prízemie a prvé poschodie.
Na prízemí je samostatný vstupný vchod. V dome je kombinácia dlažby a plávajúce podlahy. Vykurovanie domu zabezpečuje plynový kotol s obehovým čerpadlom.
Celková úžitková plocha je 230 m2.

Na pozemku sú inžinierske siete okrem kanalizácie, ktorú stačí už iba pripojiť na dom. Súčasťou sieti je aj studňa na úžitkovú vodu pre záhradu.
Veľkou výhodou domu je veľký pozemok o výmere 2 731 m2, čo tomuto pozemku v budúcnosti dáva investičnú príležitosť.

Za domom na pozemku sa nachádza záhradný dom s vymenenou strechou, altánok na oddychový čas vrátane kamenného krbu.
Taktiež je na pozemku vonkajší veľký bazén, ovocný sad stromov a podobne.

Celkové mesačné náklady na dom vrátane energií činia 200 EUR. V okolí domu je základná občianska vybavenosť. Do mesta Partizánske len pár minút autom.

Toto miesto očarí ľudí, ktorí hľadajú veľký rodinný dvoj dom pre viacero generácií v tichej lokalite, alebo pre firmu, ktorá hľadá priestor pre viacero využití.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Miroslav Berky
obchodný riaditeľ

Trenčianska Turná 3037
913 21 Trenčianska Turná
mobil: +421 918 315 011
e-mail: berky@virginreality.sk
web: virginreality.sk


Cena Dohodu.