Trenčín / predaj / 3-izbový byt
Exluzívne iba u nás

IBA U NÁS! Na predaj pekný 3 izbový po rekonšt., Trenčín-JUH, 72m2

Šafarikova Trenčín
Cena:
89 900 €
ID ponuky:
500027
Lokalita:
Trenčín
Typ:
predaj
Druh:
3-izbový byt
Stav:
čiastočne prerobený
Užítková plocha:
72 m2
VIRGIN Reality ponúka na predaj pekný 3 izbový byt na Šafarikovej ulici v Trenčíne-JUH s úžitkovou plochou 72m2 v zateplenom panelovom bytovom dome na 6 poschodí zo 7 s novým výťahom. Obnova bytového domu prebehla v roku 2010 vrátane opravy strechy. Výťah bol vymenený v roku 2018. Aktuálne prebieha rekonštrukcia rozvodou.
Vstupný vchod do bytového domu je vybavený elektronickým zámkom.

Pri vstupe do bytu sa nachádza vstupná chodba, z ktorej sa prechádza do celého bytu. Byt pozostáva z 2 samostaných izieb spálne a detskej izby, kuchyne s kuchynskou veľmi vkusnou praktickou linkou robenou na mieru so vstavanými spotrebičmi, veľkou upravenou obývacou miesnosťou s východom na balkón a pekným výhľadom na okolité hory, kúpelňou s toaletou a vaňou s užitočným úložným priestorom.

Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou, výmenou plastových okien, rekonštrukciou kúpelne, výmenou laminátových podláh a dlažby, v byte sú použité pekné tapety, výmenou vstupných dverí. Vykurovanie bytu zabezpečuje ústredné kúrenie, v byte sú radiátory. Súčasťou bytu je latková pivnica.

Veľkou výhodou lokality nehnuteľnosti je bohatá občianská vybavenosť vrátane školy, skôlok, materských škôl, MHD zástavky, obchodného centra Južanka, lesopark Brezina atď.
Celkové mesačné náklady na bývanie činia 200 eur pre 4 osoby. Celkovú charizmu nehnuteľnosti dotvára dobré dispozičné riešenie bytu.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Miroslav Berky
obchodný riaditeľ

Trenčianska Turná 3037
913 21 Trenčianska Turná
mobil: +421 918 315 011
e-mail: berky@virginreality.sk
virginreality.sk

Cena 89.900 eur. Cena je konečná.