Nitra / predaj / Rodinný dom
Exluzívne iba u nás

IBA U NÁS !! Na predaj krásny veľký 4 izbový rodinný dom, Nitra-Zobor

Orechová Nitra
Cena:
1 €
ID ponuky:
434023
Lokalita:
Nitra
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
po rekonštrukcii
Užítková plocha:
0 m2
VIRGIN REALITY ponúka na predaj krásny veľký 4 izbový rodinný dom v Nitre na ulici Orechova v oblasti Zobor. Dom sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite s kľudným prostredním a nádherným výhľadom na Nitru. Celková rozloha pozemku je 527m2 s úžitkovou plochou 308 m2.

Pri vstupe na pozemok cez hlavnú bránu je vjazd do garáže s dvomi parkovacími miestami a taktiež hlavný vstup do domu. Rodinný dom je rozdelený na niekoľko častí.
Vstupená chodba - predstieň, toaleta, zrekonštruovaná kuchyňa s kuchynskou linkou robenou na mieru, špajza, na prízemí spálňa, priestranná obývacia miestnosť s východom na zimnú terasu, súčasťou obývacej miestnosti je krb, ktorý v zimnom období dotvorí veľmi príjemný pocit.
Na poschodí sa nachádza spálňa a detská izba s výhľadom do záhrady a kúpelňa s vaňou. Súčasťou poschodia je ďalší veľký priestor pod strechou, z ktorého sa dá vytvoriť samostatná bytová jednotka.
V suteréne domu je pivnica kde sa nachádza nový plynový kotol, ktorý vyhrieva celý dom, taktiež je aj ohrievač vody na 150L boiler.
V celom dome sú plastové okná a kombinácia dlažby a plávajúce podlahy. Dom prešiel čiastočnou rekonštrukciou. Fasáda domu je zateplená 10cm polystirénom.
Kolaudácia domu bola v roku 1990 a je postavený z tehly.

Za domom na záhrade môže budúci majiteľ pestovať rôzne plodiny, alebo len vychutnávať relax z príjemného prostredia.

Celkové mesačné náklady pre dve osoby vrátane energií činia do 100 eur. V okolí rodinného domu je kompletná občianská vybavenosť vrátane reštaurácie, MHD, obchod, jasle, anfiteáter, liečebný ústav, turistická zóna.

Oblasť Zobor je spájaná s najstaršiou známou nitrianskou jaskyňou - Svoradova jaskyňa na západnom výbežku nižšieho vrcholca Zobora, nad ponorným prameňom pitnej vody, pri Liečebnom ústave. V povrchovom otvore jaskyne je už niekoľko storočí postavený kamenný oltár sv. Svorada, zoborského pustovníka zo začiatku 11. storočia.
Nad jaskyňou stojí starý, vyše 450-ročný železný kríž, ktorý tu postavili roku 1932, a je z veže zrúcaného nitrianskeho farského kostola sv. Jakuba, ktorý stál na dnešnom Svätoplukovom námestí. Na pamiatku morovej epidémie v roku 1739 sa zaviazali Nitrania konať 17. júla každoročne votívnu púť k svojim ochrancom – sv. Svoradovi-Ondrejovi a Benediktovi. O jaskyni sa traduje legenda kronikára Kosmasa, podľa kamennej sochy Bolestného Krista z roku 1746. Aj na samom vrchu Zobora (587 m) pod skalou je skalná diera dlhá asi 6 metrov. Povesť o nej hovorí, že turecký vezír tu zoskočil s koňom zo skaly a pádom vyryl v nej dieru.

Ak hľadáte dom v tichom prostredí s bohatými možnosťami výhod mesta, tak tento rodinný dom je ideálny práve pre Vás :-)

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Miroslav Berky
obchodný riaditeľ

Trenčianska Turná 3037
913 21 Trenčianska Turná
mobil: +421 918 315 011
e-mail: berky@virginreality.sk
web: virginreality.sk


Cena dohodou.