Kežmarok / predaj / 2-izbový byt
Exluzívne iba u nás

IBA U NÁS!!Na predaj krásny 2 izbový byt-apartmán, Veľká Lomnica, 57m2

Tatranská Veľká Lomnica
Cena:
1 €
ID ponuky:
489248
Lokalita:
Kežmarok
Typ:
predaj
Druh:
2-izbový byt
Stav:
neuvedený
Užítková plocha:
57 m2
VIRGIN Reality ponúka na predaj krásny 2 izbový byt - apartmán vo Veľkej Lomnici okres Kežmarok s úžitkovou plochou 57m2. Nehnuteľnosť sa nachádza v apartmánovom dome, ktorý bol postavený v roku 2017. V apartmánovom dome je 24h recepcia vrátane Wellnes, detského kútika, fitness, gáraže.

Pri vstupe do bytu sa nachádza vstupná chodba, z ktorej sa prechádza do celého bytu. Na chodbe je kúpelňa so sprchovým kútom a práčkou, samostatná toaleta
s umývadlom. Súčasťou chodby je priestranný šatník na sezónne oblečenie.
Ďalej sa pokračuje do obývacej miestnosti s kuchyňou a kuchynskou linkou robenou na mieru v štýlovom vidieckom dizajne vybavená chladničkou, mrazákom značky Gorejne, umývačkou riadu, mikrovlnkou. Taktiež v kuchyni je jedálenská časť. Z obývacej miestnosti sa prechádza do spálne s veľkou vysokou manželskou posteľou s ukladacím priestorom.

V byte je kombinácia dlažby a drevenej podlahy. V celom byte sú drevené eurookná. Vykurovanie zabezpečuje geotermálna energia s rozvodom do rádiatorov. Výmenníková stanica LOGOTHERM 44 kW od spoločnosti Meibes na prípravu teplej úžitkovej vody. Samostatné meranie v byte má spotrebu tepla a teplej úžitkovej vody, s možnosťou nastavenia teploty cez internet. V byte sú bezpečnostné protipožiarné dvere.

Nehnuteľnosť je zapísaná na LV ako byt.

Celkové mesačné náklady vrátane energií činia do 130 eur pre dve osoby.

Vo Veľkej Lomnici je bohatá občianská vybavenosť:
-potraviny
-reštaurácie
-AquaFun park Veľká Lomnica
-Golfový areál BLACK STORK
-Wild Park Resort
-len 6km je Tatranská Lomnica
-len 5km mesto Kežmarok
-len 10km mesto Poprad

Byt má neskutočne výbornú lokalitu na rôzne smery Tatier a tým spojené veľa možností pre oddych, šport, turistiku atd..

Celkovú charizmu nehnuteľnosti dotvára nádherný výhľad na druhý najvyšší bod Tatier - Lomnický Štít (2634m)

Veľká Lomnica:
Lokalita bola osídlená už v eneolite. K slovanskému obyvateľstvu pribudli v polovici 13. storočia nemeckí kolonisti.
Hlavným zamestnaním bolo tradičné poľnohospodárstvo a chov dobytka, pritom aj remeslá, garbiarstvo a obchod s kožami. Pred koncom 2. svetovej vojny sa nemecké obyvateľstvo vysťahovalo.
V súčasnosti obyvateľstvo pracuje pravažne v priemyselných závodoch Popradu a Kežmarku a v turistických strediskách vo Vysokých Tatrách.
Narodil sa tu prírodovedec Samual Augustini ad Hortis (1729-1792) a žil tu významný, pokrokovo zmýšľajúci politický ekonóm Gregor Berzeviczy (1763-1822), plodný literát a nadšený propagátor Tatier. Ako miestny kazateľ pôsobil a zomrel v obci Juraj Buchholtz st. (1643-1724), jeden z priekopníckych bádateľov tatranskej prírody.
V obci sa nachádza románsky rímskokatolícky kostol z 13. storočia, v 15. storočí goticky prestavaný. Má zaujímavé neskorogotické oltáre. V obci je aj evanjelický kostol z r.1785, dva neskorobarokové kaštiele z konca 18. storočia a hrob Gregora Berzeviczyho.

V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať:

Miroslav Berky
obchodný riaditeľ

Trenčianska Turná 3037
913 21 Trenčianska Turná
mobil: +421 918 315 011
berky@virginreality.sk
virginreality.sk

Cena dohodou.