Nové Mesto nad Váhom / predaj / Rekreačné pozemky
Exluzívne iba u nás

IBA U NÁS!!! Krásny veľký pozemok v Novom Meste nad Váhom, 1589m2

Trenčianska Nové Mesto nad Váhom
Cena:
25 900 €
ID ponuky:
387882
Lokalita:
Nové Mesto nad Váhom
Typ:
predaj
Druh:
Rekreačné pozemky
Stav:
neuvedený
Užítková plocha:
0 m2
Virgin reality Vám ponúka na predaj veľký rovinatý pozemok so záhradnou chatkou v Novom Meste nad Váhom s rozlohou 1589m2. Pozemok je rovinatý, vhodný na rekreáciu, výsadbu rôznych plodín, prípadne stromov. V prípade potreby je možné pozemok využívať aj na podnikateľské účely. V jeho tesnej blízkosti sa nachádza niekoľko rodinných domov, a rôznych firiem.

Šírka pozemku je približne 11m a dĺžka približne 144,5m. Celý pozemok je oplotený so vstupnou bránou dostatočne širokou aj pre vjazd motorových vozidiel. Chatka umiestnená na pozemku je určená prevažne na uskladnenie náradia, záhradného sedenia prípadne na posedenie s priatelmi. Chatka nieje určená na trvalé obývanie. Priamo na pozemku sa nachádza aj studňa, ktorú je možné využívať na zalievanie pestovaných rastlín v období s nedostatkom prirodzených zrážok.

Pozemok sa nachádza len niekoľko minút jazdy autom od známej rekreačnej zóny Zelená voda. Medzi jeho obrovské benefity patrí aj vynikajúca dostupnosť dialnice D1 čo ocenia najmä ľudia zo vzdialenejších lokalít. Prístupová cesta k pozemku je spevnená štrková a udržiavaná.

Cena 25.900,- eur.