Púchov / predaj / Rodinný dom

5 izbový rodinný dom, kúsok od centra mesta Púchova, 1607 m2

Železničná Horné Kočkovce
Cena:
160 000 €
ID ponuky:
373866
Lokalita:
Púchov
Typ:
predaj
Druh:
Rodinný dom
Stav:
čiastočne prerobený
Užítková plocha:
1601 m2
VIRGIN Reality ponúka na predaj priestranný 5i priestranný rodinný dom s úžitkovou plochou 180 m2 a veľkým pozemkom o rozlohe 1607m2, kúsok od centra mesta Púchov v časti Horné Kočkovce.

Dom pozostáva z dvoch podlaží pri čom každé z nich sa dá využiť ako samostatná bytová jednotka so samostatným vchodom.
V roku 2006 bola urobená na spodnom podlaží čiastočná rekonštrukcia kde sa vymenili podlahy za plávajúcu podlahu, v kuchyni dlažba a kompletne prerobená kúpeľňa s masážnym sprchovacím kútom. Kúpeľňa je spojená s toaletou. Na druhom podlaží boli vymenené plastové okná.
Pri vstupe do domu sa nachádza predsieň, z ktorej vedú schody na poschodie ako aj do pivničných priestorov kde je umiestnený plynový kotol, kotol na tuhé palivo a vlastná vodáreň pri čom dom je napojený aj na obecný vodovod.
Z predsiene po ľavej ruke vojdeme do priestrannej miestnosti, ktorá sa využíva ako jedáleň prepojená s kuchyňou, v ktorej je špajza.
Z jedálne sa prejde do obývacej miestnosti, v ktorej sú umiestnené krbové kachle. Taktiež sa z jedálne vchádza do kúpeľne a do jednej z obytných izieb.Z jedálne sa dá prejsť do predsiene ku zadnému vchodu. Z prednej predsiene po schodoch sa dostaneme na poschodie kde rovno oproti schodom mame menšiu terasu. Po pravej ruke zo schodišťa vojdeme do chodby, na ktorej sú tiež krbové kachle.Z chodby sa dostaneme do jednej menšej izby ktorá má východ na veľkú terasu s výhľadom na dvor. Oproti tejto izbe sa nachádza priestranná spálňa so vstavanou skriňou a rohovým oknom. Ďalej po chodbe prejdeme do ďalšej spálne, ktorá má balkón do ulice. Oproti tejto izbe je miestnosť, ktorá bola v minulosti ako druhá kuchyňa a majitelia ju využívajú ako práčovňu.Na poschodí sa tiež nachádza kúpeľňa s toaletou.
Dom sa predáva zariadený tak, ako je zobrazený na fotografiách.
Na dvore za domom sa nachádza murovaná garáž, letná kuchyňa a príručná miestnosť na náradie. Za touto budovou je postavený menší skleník. Ďalej je na záhrade drevený altánok, pri ktorom sa nachádza murovaný gril. Vedľa altánku je vybudovaný bazén. Na záhrade sú tiež ovocné stromy.
Celkové mesačné náklady na bývanie činia 150 eur. V okolí domu je občianska vybavenosť vrátane škôlky, školy atď.